Říjen 2015

Ruční pokosnice Z-SAW

4. října 2015 v 9:50 | Habilis Tools
Japonský výrobce Okada Hardware Mfg.Co vyrábí už řadu let mnoho kvalitních produktů. Ale jen málo se dostane až na náš trh.
Jedním z takových je pokosnice Z-SAW. Předpokládáme, že jste se již setkali s řadou různých pokosnic, např.:Rozhodli jsme se ji otestovat.
V popisu pokosnice, nebo jak někdo říká pokosníku, stojí:

Vodící pokosnice z pozinkované oceli určená pro pily Kataba o síle řezného plátku 0,4-0,6 mm. Pokosnice je nastavitelná pro úhly šikmé do stran a ve sklonu.
Pro časté úhly 45°a 90° má na těle znatelné rysky. V sadě je úhelník a planžeta k nastavení libovolného úhlu.
K pokosnici jsou dva volitelné vodící dorazy pro příčné a podélné řezání. Je ideální pro přesné ruční řezání úhlů.

Set pokosnice s pilkou je balen v potištěné papírové krabici a obsahuje: samotnou pokosnici; návod; pilku s rukojetí; stavící imbus; plastové držadlo; dva dorazy; úhelník a planžetu
stejně silnou jako byla pilka pro snadné nastavení sklonu a úhlu pokosnice.Dorazy slouží pro vedení celé pokosnice při podélném řezu a doraz k materiálu na příčné řezání. Oba dorazy lze rychle a snadno namontovat a demontovat k tělu pokosnice.Nastavení a práce s pokosnicí Z-SAW byla velmi příjemná. Budete se divit, jak dobře vede směr pily a jak snadné je její použití.

Věříme, že s tímto pomocníkem si zvýšíte svou laťku svých schopností při řezání úhlů. A když Vám ještě ušetří šetří čas a materiál, tak proč si jí nepořídit.

http://www.truhlarske-nastroje.cz/katalog/rucni-naradi-8/pokosnice-290/